داستان شروع دیجی فیت


در سال 1390 پس از گذراندن دوره های مربیگری داخلی و خارجی تصمیم گرفتم شروع به تولید فیلم های آموزشی ورزش های گروهی مثل ایروبیک، استپ، آمادگی جسمانی و پیلاتس مشغول بشم تا هم تبلیغی برای گسترش ورزش در جامعه باشه و هم کمک به جامعه برای حفظ سلامت و تناسب اندام. دیجی فیت از همون اوایل سعی داشت با ایجاد رقابت و برگزاری مسابقات و چلنج های ورزشی باعث تشویق به ورزش کردن بشه.


این سایت اولین سایت تمرین از راه دور می باشد که از حدود 10 سال پیش برای گسترش ورزش گروهی و تمرین اختصاصی راه اندازی شد. شما در این سایت می توانید مربی خود را انتخاب کرده و با همراهی پشتیبان خود رژیم غذایی را شروع کنید. برنامه تمرین خود را به همراه آموزش حرکات دریافت کنید. در کلاس آنلاین شرکت کنید و با مباحث علم ورزش آشنا شوید.

به شما کمک میکند تنی سالم داشته باشید و در کنار تقویت جسم و رسیدن به سلامتی علوم ورزشی را نیز بیاموزید. آناتومی، حرکت شناسی، فیزیولوژی، علم تمرین، رشد و تکامل حرکتی، آسیب و حرکات اصلاحی، روانشناسی ورزش و ورزشکار، تغذیه ورزشی و بیوشیمی داروهای ورزشی، بیومکانیک ورزشی و نقش مربی از مباحثی هستند که شما می توانید در این سایت دنبال کنید.


View pricing

برای رسیدن به تناسب اندام پیروی از یک برنامه غذایی میتونه کمکت کنه


در پروفایل شما پرسشنامه ای وجود داره که با تکمیل آن اطلاعات کاملی از اندازه ها، سبک زندگی و عادات غذایی شما به متخصصان ما داده میشود. برای مشاهده پرسشنامه و نمونه برنامه غذایی کلیک کنید.